Największy małopolski outlet tuż przy centrum Krakowa

Ten post dostępny jest także w języku: English

W Krakowie ma powstać nowy outlet, wybudowany przez KG Group. Designer Outlet Kraków będzie w sobie mieścił 120 sklepów z produktami marek modowych i nie tylko. Przyłączony do nowego centrum, pojawi się również park handlowy Atut wraz ze strefą rozrywki, a także jeden z największych klubów fitness w Polsce.

Nowy krakowski outlet ma być wybudowany przy ulicy Nowohuckiej. Dobra lokalizacja będzie jego zdecydowanym atutem – kompleks będzie znajdował się w pobliżu Kraków Expo, blisko autostrady A4, z dobrym dojazdem z centrum Krakowa zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. 

Opóźnienie przez koronawirus

Początkowo, w miejscu dawnej galerii Kraków Plaza miał powstać outlet konkurencyjnej grupy Peakside Capital Fashion Outlet Kraków, jednak przy porozumieniu między inwestorami zadecydowano, że wybudowany zostanie jedynie outlet KG Group. 

Budowa kompleksu handlowego była planowana na wiosnę ubiegłego roku, a zgodnie z terminami obiekt miał być otwarty jesienią 2021. Plan ten jednak nie powiódł się z powodu pandemii. Na zakupy w Designer Outlet Kraków trzeba będzie poczekać nieco dłużej – prawdopodobnie do początku roku 2022. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *