Jysk ogłasza plan dla polskiego rynku

kot i fotel

Ten post dostępny jest także w języku: English

Pomimo trudnej sytuacji sklepów stacjonarnych podczas pandemii, Jysk planuje dalszą ekspansję w Polsce. Firma poszukuje nowych lokalizacji dla swoich sklepów – chce mieć ich w kraju 500, czyli dwukrotnie więcej niż obecnie.

Dyrektor generalny Jysk Polska pozytywnie ocenia odbiór sieci przez klientów w kraju, co jest motywacją do dalszego rozwoju placówek. Jysk poszukuje powierzchni pod działalność detaliczną w branży wyposażenia wnętrz, zarówno w nowych projektach jak i najmu w już funkcjonujących obiektach – powierzchni w parkach i galeriach handlowych, jak również obiektów wolnostojących. Optymalna wielkość dla działalności sklepu to powierzchnia ok. 1,250 mkw., a nie mniejsza niż 950 mkw. sali sprzedaży, 250 mkw. magazynu i 50 mkw.  zaplecza sanitarno-biurowego. Poszukiwane są również powierzchnie jednolite (szerokość sali nie mniejsza niż 18m) o regularnym kształcie i położone na parterze. 

Jysk planuje rozwój nie tylko w największych miastach. Firma jest zainteresowana także tymi, które liczą powyżej 20,000 mieszkańców.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *