Sephora gra razem z WOŚP

Ten post dostępny jest także w języku: English

Do perfumerii internetowej Sephora.pl trafił drugi z linii limitowanych zapachów Pol’and’Rock – Love. Cały zysk z jego sprzedaży Sephora przekaże ponownie na wsparcie działań statutowych Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP).

W czerwcu 2020 r. Sephora w Polsce rozpoczęła współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wprowadzając do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, pierwszy produkt z limitowanej linii Pol’and’Rock – Music. Tuż przed tegorocznym 29. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora zagościł nowy zapach – Pol’and’Rock Love.

Fundacja WOŚP perfumy Pol’and’Rock LOVE stworzyła po raz kolejny we współpracy z firmą Quality Missala. Limitowany zapach dostępny jest w perfumerii internetowej sephora.pl. Wraz z ponownym otwarciem perfumerii stacjonarnych, będzie dostępny również w kilkudziesięciu punktach tradycyjnej sieci sprzedaży. Cena to 290 zł.

O WOŚP

WOŚP jest fundacją, której głównym celem jest działalność w zakresie ochrony zdrowia. Podczas corocznych Finałów WOŚP, które odbywają się w styczniu, zbierane są środki na wcześniej ustalony cel, najczęściej związany ze zdrowiem dzieci. Celem tegorocznego finału jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W 2020 r. zebrano ponad 186 mln zł. Co więcej, łącznie, od 1993 r., w ramach akcji zebrano już ponad 1,2 mld zł.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *