Ziaja uruchamia oficjalny sklep internetowy

Ten post dostępny jest także w języku: English

W najbliższym czasie Ziaja planuje otworzyć sklep internetowy. Będzie to pierwszy oficjalny sklep internetowy sieci. O swoich planach sieć poinformowała na swojej stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych.

Z początkiem kwietnia ruszy pierwszy oficjalny sklep internetowy polskiej marki kosmetycznej Ziaja. O swoich planach sieć poinformowała w mediach społecznościowych. Nowy sklep internetowy będzie znajdował się pod adresem ziaja.com. Na początku produkty będą zamawiane z możliwością wysyłki tylko na terenie Polski, jednak jak informuje sieć w planach jest rozwój w tym zakresie.

Ziaja.com pierwszym oficjalnym sklepem marki

Co prawda, kosmetyki marki można już kupić w intrenecie, m.in. pod adresami ziaja-sklep.pl, e-ziaja.com, ziaja-online.pl. jednak nie są to oficjalne sklepy  marki, a sklepy prowadzone są przez poszczególnych franczyzobiorców w Polsce.

Założona w 1989 roku, polska firma Ziaja produkuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Posiada sieć sklepów franczyzowych w ponad 200 lokalizacjach. Sklepy działają pod szyldem Ziaja dla Ciebie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *