Deli2 z pierwszym sklepem stacjonarnym

Deli2

Ten post dostępny jest także w języku: English

Deli2 to polski e-sklep delikatesowy, który postanowił otworzyć swój pierwszy sklep stacjonarny w Warszawie. Oferta sklepu składa się z najpopularniejszych produktów, które klienci mogą znaleźć na platformie sprzedażowej deli2.pl.

Pierwszy sklep stacjonarny Deli2, który zlokalizowany jest przy ulicy Wilczej w Warszawie, został otwarty 27 października. Powierzchnia sklepu wynosi 100 m2, a oprócz strefy zakupowej znajduje się tam niewielkie bistro ze stolikami dla klientów, którzy chcieliby zamówić i zjeść dania na miejscu. Jak dodaje Bartosz Kaźmierczuk, prezes zarządu Deli2 i Tower Investments, klienci będą mogli zakupić wszystkie składniki przygotowywanych dań zarówno w nowo otwartym sklepie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem platformy deli2.pl.

Wśród produktów dostępnych w punkcie stacjonarnym są nie tylko propozycje z kuchni polskiej, ale także produkty z różnych krajów, m.in. z Francji, Grecji czy Włoch. Ponadto w ofercie znajdują się dania restauracyjne.

E-sklep Deli2 już od początku października jest otwarty na klientów z całej Polski, a dostawa wysyłkowa nie jest już ograniczona tylko do większych miast. Zamówienia na terenie całej Polski są realizowane przez zewnętrzną firmę kurierską. Klienci dalej mogą robić zakupy na niezmienionych zasadach, jednak z uwagi na poszerzenie oferty wysyłkowej, czas dostawy zamówień został wydłużony o jedną dobę. Deli2 planuje kontynuować strategię rozwoju i będzie pojawiać się w kolejnych aglomeracjach, a do końca 2024 r. firma może dotrzeć nawet do 10 mln klientów.

Więcej informacji w raporcie PMR „Handel internetowy w Polsce 2021 Analiza rynku e-commerce i prognozy rozwoju na lata 2021-2026″.

Zobacz również