Glovo Prime za darmo przez miesiąc dla nowych użytkowników

Glovo Prime za darmo przez miesiąc dla nowych użytkowników

Ten post dostępny jest także w języku: English

Usługa Glovo Prime, którą firma uruchomiła 1 lipca 2021 roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Glovo dalej inwestuje w promocję subskrypcji – tym razem, oferując nowym klientom pierwszy miesiąc bez opłat.

Usługa abonamentowa Glovo Prime oferuje nieograniczony dostęp do darmowych dostaw oraz ofert specjalnych. Promocja „pierwszy miesiąc za darmo” jest odpowiedzią na dynamicznie rosnącą liczbę klientów w Polsce, wiąże się ona także z nadziejami na dotarcie do jeszcze większego grona potencjalnych subskrybentów. Nowi użytkownicy będą mieli szansę zapoznać się z dogodnościami, które zapewnia subskrypcja. W ten sposób, Glovo liczy na pozyskanie nowych abonentów, którzy po korzystaniu z darmowej oferty, zdecydują się subskrybować usługę.

Obecnie, usługa Glovo Prime obejmuje aż 6 tys. partnerów w 11 miastach, a punkty partnerskie objęte pakiety oznaczone są w aplikacji fioletowym znaczkiem. Koszt subskrypcji wynosi 15,99 zł miesięcznie, można z niej również zrezygnować w każdej chwili.

Glovo jest firmą powstałą w Barcelonie, która ma zasięg w ponad 1000 miastach w 22 krajach w regionie EEMEA i Afryce Subsaharyjskiej. Glovo posiada 89 tys. stowarzyszonych partnerów na całym świecie. Zatrudnia również 58 tys. aktywnych kurierów, którzy obsługują ponad 3,9 miliona użytkowników miesięcznie. W 2019 roku, Glovo pojawiło się na polskim rynku, przejmując PizzaPortal, a obecnie z usług w ramach aplikacji można korzystać w 87 polskich miastach.

Podobne wpisy