Barbara Goździkowska nowym prezesem sieci Natura

Z początkiem sierpnia Barbara Goździkowska objęła stanowisko prezesa sieci  Natura. Wcześniej związana od 25 lat z Avon Cosmetics Polska. Do zarządu firmy dołączył również Daniel Rogiński, przejmując stanowisko wiceprezesa zarządu.

Barbara Goździkowska z dniem 1 sierpnia 2019 r. objęła stanowisko prezesa sieci Natura. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży i marketingu, rozwoju oraz wdrażaniu strategii biznesowej.

Od 1994 roku związana z Avon Cosmetics Polska, gdzie kolejno zajmowała stanowiska: VP CEE commercial marketing, VP marketing EMEA oraz VP commercial marketing Central Europe. Przez ostatnie cztery lata Barbara Goździkowska pełniła funkcję dyrektor generalnej Avon Cosmetics Polska przez. Przejmując odpowiedzialność za zarządzanie firmą w Polsce i krajach bałtyckich.

Barbara Goździkowska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła studia ekonomiczne oraz London Business School.

O sieci Natura

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci kosmetycznych na polskim rynku. Sieć sukcesywnie rozwija swoje portfolio, w tym roku Natura planuje otworzyć nowych 20 sklepów. Sieć pracuje także nad zupełnie nowym konceptem małych lokali o charakterze butikowym, który będzie mocno odróżniał się od konkurencji pod względem wyglądu i ekspozycji produktów. Drogerie zlokalizowane są zarówno w dużych miastach (centra i galerie handlowe), jak i mniejszych miejscowościach (ulice handlowe). Powierzchnia sklepów wynosi 130-250 m².

Na początku 2017 r. Natura rozpoczęła kompleksowy projekt remodellingu, który ma na celu modernizację drogerii pod kątem dopasowania ich do nowej identyfikacji wizualnej, renowację wnętrz i wprowadzenie nawigacji po kategoriach produktowych. W ciągu całego ubiegłego roku zmodernizowanych zostało łącznie 200 drogerii. Modernizacja sieci  zakończyła się w połowie 2018 roku.

Obecnie w skład zarządu Natura wchodzą także: Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu ds. finansowych; Anna Socha, członek zarządu ds. łańcucha dostaw oraz Przemysław Woźniak, wiceprezes ds. operacyjnych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *