Robert Lewandowski otwiera restaurację w Warszawie

Restauracja

Ten post dostępny jest także w języku: English

Robert Lewandowski został współwłaścicielem nowej restauracyjnej inwestycji NINE’s Restaurant & Sports Bar, która wystartowała 4 października. Lokal znajduje się na terenie Browarów Warszawskich, a za restauracyjne menu odpowiedzialny jest Tadeusz Müller.

NINE’s Restaurant & Sports Bar to nie tylko inwestycja Roberta Lewandowskiego, a pozostali wspólnicy to Jerzy Krzanowski, który jest współwłaścicielem firmy Nowy Styl oraz Jacek Trybuchowski, będący menedżerem z branży gastronomicznej. Otwarcie nowego lokalu, znajdującego się w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, odbyło się w ciągu dwóch dni. Jako pierwszy swoją działalność rozpoczął SportsBar, który ruszył 4 października, natomiast część restauracyjna została otwarta dzień później.

Chociaż menu restauracji oparte jest na kuchni amerykańskiej, klienci będą mogli odnaleźć w nim także potrawy z kuchni azjatyckiej i europejskiej. Za przygotowanie karty dań odpowiada Tadeusz Müller, który jest właścicielem firmy Make Me Food, a także współwłaścicielem sieci Orzo. Ze względu na to, że restauracja znajduje się w budynku starej warzelni, piwo będzie ważnym elementem lokalu. NINE’s Restaurant & Sports Bar mieści się w kilkupiętrowym budynku, a w obrębie lokalu znajduje się patio i ogród. Tak duża przestrzeń ma stać się nie tylko miejscem, w którym można zjeść z rodziną czy obejrzeć mecz, ale także takim, w którym można spędzić cały dzień oraz pracować.

Jak tłumaczy Trybuchowski, NINE’s Restaurant & Sports Bar ma być określany jako casual dining, co oznacza, że lokal będzie dostępny niemal dla każdego. Goście będą mogli korzystać z restauracji, baru i przestrzeni eventowej, rozlokowanych na 4 poziomach, które łącznie będą mieć ok. 1400 m2. Jak dodaje Trybuchowski, lokal będzie oferował przystępne ceny oraz profesjonalny serwis.

Więcej informacji w najnowszym raporcie PMR „Rynek HoReCa w Polsce 2021, Analiza rynku i prognoza rozwoju na lata 2021-2026”.

Podobne wpisy